Ak sa rozhodujete medzi bývaním v blízkosti veľkomesta a domovom na dosah prírodných krás, v prípade obce Veľký Biel nemusíte robiť žiadne kompromisy!

V jej harmonickom prostredí sú k dispozícii nielen školy, materské školy a detské ihriská, prevádzky s rôznymi službami, kultúrne stánky a iné, no na skok je to aj k prírodnému Bielskemu jazeru i obľúbeným atrakciám seneckého regiónu. Do pár minút je vzdialený aquapark, cyklodráha, jazdecký park, golfový areál i vyhľadávané Slnečné jazerá.

Hlavné mesto Bratislava sa nachádza približne 18 km od obce a je pohodlne dostupné ako rýchlostnými cestami, tak i pravidelnou autobusovou a vlakovou dopravou. Cestný privádzač k diaľnici D1 pre smery Bratislava – Žilina – Košice je vzdialený cca 7 minút.

Obec Veľký Biel

Vznik obce sa datuje stáročia dozadu. Spadala pod panstvo Bratislavského hradu, privítala chorvátskych prisťahovalcov, zlúčila sa s obcou Malý Biel. Je čarovné, ako dbá o zachovanie si svojho kultúrneho dedičstva a tradícií. Bohatú históriu obce možno pozorovať prostredníctvom dobre zachovaných budov, historických pamiatok a miestneho folklóru, ktoré naďalej v komunite prekvitajú.

Čo prispelo k nárastu obľúbenosti Veľkého Bielu medzi záujemcami o nové bývanie? Výborná kompletná vybavenosť, pokoj a harmónia blízkej prírody, nárast počtu väčších potenciálnych zamestnávateľov v okolí, rozmanité možnosti trávenia voľného času, úrodnosť regiónu.

Pokoj a príroda

Jednou z najvýraznejších výhod života v obci Veľký Biel je vzácny pokoj, ktorý ponúka. Výstavba projektu ZA MESTOM je vzdialená len pár krokov od otvorených priestorov a miest s osviežujúcou zeleňou, čo obyvateľom poskytuje život v harmónii a spojení s prírodou.

Poľné chodníčky, stromové aleje i cestičky s výhľadom na svetlomodré Bielske jazero sú motiváciou k dlhým prechádzkam a zdravšiemu životnému štýlu.

Voľný čas a rodinný život

Mapa voľnočasových aktivít v užšom i širšom okolí obce Veľký Biel je rozsiahla a pestrá. Každý si nájde obľúbenú aktivitu, výnimočný zážitok či pôsobivé miesto na zábavu alebo oddych.

V okolí projektu výstavby sú k dispozícii:
– Bielske jazero – 1,2 km
– Cyklotrasa okruh Veľkobielske jazero – 1,2 km (s možnosťou napojenia sa na ďalšie z 25 cyklotrás v oblasti Senca)
– Aquapark Senec – 5,3 km
– Slnečné jazerá v Senci – 5,6 km
– Golf & Country klub v kaštieli Bernolákovo – 7,2 km
– Chorvátsky Grob – 8,4 km
– Golfový klub Borša – 13 km
– Pezinok s múzeami a tradičnými podujatiami – 15km
– Kúpalisko Zlaté piesky – 16 km
– Areál zdravia Rozálka v Pezinku – 17 km
– Jazdecký areál Margitin Dvor v Častej – 25 km
– Športový a voľnočasový areál X-bionic v Šamoríne – 27 km
– Lyžiarske stredisko Pezinská Baba – 27 km
– Centrum hlavného mesta Bratislava – 28 km
– mesto Trnava, nazývaná „malý slovenský Rím“ – 33 km

Vyhľadávaný senecký región, kam za prírodnými krásami i obľúbenými atrakciami cestujú ľudia z blízka i ďaleka, je hrdý i na množstvo podujatí, ktoré sa na atraktívnych miestach tohto malebného kraja v priebehu roka konajú.

Prečo bývať práve tu?

V rámci lokality s novými domami ZA MESTOM nájdete množstvo benefitov. Projekt výstavby je synonymom idylického domova pre rodiny s deťmi, seniorov túžiacich po pokojnom bývaní s kvalitnými službami na dosah, aktívnych ľudí s požiadavkou na komfortné bývanie.